  • MKS4G032203G00KD00
MKS4G032203G00KD00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4G032203G00KD00
HK JDW NO:
864-MKS4G032203G00KD00
Package:
Description:
Cap Film 0.22uF 400V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C Ammo
Step5Bar-code shipping tag
MKS4G032203G00KD00
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.407
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC