  • MKS4F023302B00JSSD
MKS4F023302B00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4F023302B00JSSD
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKS4F023302B00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.033uF 250V PET 5% (10 X 3 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKS4F023302B00JSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.291
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    160VAC|250VDC