  • MKS4C061507H00MSSD
MKS4C061507H00MSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4C061507H00MSSD
HK JDW NO:
864-MKS4C061507H00MSSD
Package:
Description:
Cap Film 150uF 63V PET 20% (41.5 X 24 X 45.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4C061507H00MSSD
  • Product Weight (g)
    59.211
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    40VAC|63VDC