  • MKS4C051005F00JSSD
MKS4C051005F00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4C051005F00JSSD
HK JDW NO:
864-MKS4C051005F00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 10uF 63V PET 5% (26.5 X 8.5 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4C051005F00JSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    6.346
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    40VAC|63VDC