  • MKS4C042204C00MF00
MKS4C042204C00MF00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4C042204C00MF00
HK JDW NO:
864-MKS4C042204C00MF00
Package:
Description:
Cap Film 2.2uF 63V PET 20% (18 X 6 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 125°C Reel
Step5Bar-code shipping tag
MKS4C042204C00MF00
  • Product Weight (g)
    2.234
  • Packaging
    Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    63VDC|40VAC