  • MKS4C032203C00JSSD
MKS4C032203C00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4C032203C00JSSD
HK JDW NO:
864-MKS4C032203C00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.22uF 63V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4C032203C00JSSD
  • Product Weight (g)
    0.74
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    40VAC|63VDC