  • MKS4C031503C00JSSD
MKS4C031503C00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4C031503C00JSSD
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKS4C031503C00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.15uF 63V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKS4C031503C00JSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.801
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    40VAC|63VDC