  • MKS2D041001K00KA00
MKS2D041001K00KA00
advertisement
Manufacturer No:
MKS2D041001K00KA00
HK JDW NO:
864-MKS2D041001K00KA00
Package:
Description:
Cap Film 1uF 100V PET 10% (7.2 X 7.2 X 13mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125°C Automotive Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKS2D041001K00KA00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.919
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC