  • MKP4J022202D00KB00
MKP4J022202D00KB00
advertisement
Manufacturer No:
MKP4J022202D00KB00
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKP4J022202D00KB00
Package:
Description:
Cap Film 0.022uF 630V PP 10% (10.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKP4J022202D00KB00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.652
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|280VAC