  • MKP1G021502E00JSSD
MKP1G021502E00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKP1G021502E00JSSD
HK JDW NO:
864-MKP1G021502E00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.015uF 400V PP 5% (10.3 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKP1G021502E00JSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.753
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    400VDC|250VAC