  • MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
advertisement
Manufacturer No:
MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
Manufacturer:
Siretta
HK JDW NO:
709-MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
Package:
Module
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Adhesive, Magnetic
  • Package / Case
    Module
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Series
    MIKE 3A
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    GPS
  • Frequency
    1.576443GHz
  • Gain
    28dB
  • RF Family/Standard
    Navigation
  • Antenna Type
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.575GHz
  • Height (Max)
    0.669 17.00mm