  • MHP20S4R7F
MHP20S4R7F
advertisement
Manufacturer No:
MHP20S4R7F
HK JDW NO:
6011-MHP20S4R7F
Package:
Datasheet:
Description:
4.7Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MHP20S4R7F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Voltage - Test
    1.5kV