  • MGA10043R3M-10
MGA10043R3M-10
advertisement
Manufacturer No:
MGA10043R3M-10
HK JDW NO:
449-MGA10043R3M-10
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 10873
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MGA10043R3M-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MGA
  • Size / Dimension
    0.457Lx0.398W 11.60mmx10.10mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    11A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    13.2mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    12A
  • Height Seated (Max)
    0.157 4.00mm