  • MFR1WSFRF52-24K
MFR1WSFRF52-24K
advertisement
Manufacturer No:
MFR1WSFRF52-24K
HK JDW NO:
898-MFR1WSFRF52-24K
Datasheet:
MFR1WSFRF52-24K
Step5Bar-code shipping tag
MFR1WSFRF52-24K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    24kOhm
  • Power (Watts)
    1W