  • MCR10ERTF3744
MCR10ERTF3744
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTF3744
HK JDW NO:
687-MCR10ERTF3744
Package:
0805
Datasheet:
Description:
3.74MOhm,
Quantity:
In Stock : 7183
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTF3744
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    3.74MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V