  • MCR10ERTD8661
MCR10ERTD8661
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD8661
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD8661
Description:
8.66kOhm,
Quantity:
In Stock : 17785
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD8661
  • Resistance
    8.66kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V