  • MCR10ERTD4701
MCR10ERTD4701
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD4701
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD4701
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 4581
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD4701
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V