  • MCR10ERTD3401
MCR10ERTD3401
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3401
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3401
Datasheet:
MCR10ERTD3401
Description:
3.4kOhm,
Quantity:
In Stock : 8315
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3401
  • Resistance
    3.4kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V