  • MCR10ERTD1624
MCR10ERTD1624
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1624
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1624
Description:
1.62MOhm,
Quantity:
In Stock : 4293
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1624
  • Resistance
    1.62MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V