  • MCR10ERTD1471
MCR10ERTD1471
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1471
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1471
Description:
1.47kOhm,
Quantity:
In Stock : 2720
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1471
  • Resistance
    1.47kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V