  • MCR01MRTD42R2
MCR01MRTD42R2
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD42R2
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD42R2
Datasheet:
MCR01MRTD42R2
Description:
42.2Ohm,
Quantity:
In Stock : 14712
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD42R2
  • Resistance
    42.2Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V