  • MCR01MRTD4221
MCR01MRTD4221
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD4221
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD4221
Datasheet:
MCR01MRTD4221
Description:
4.22kOhm,
Quantity:
In Stock : 1200
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD4221
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V