  • WSN692714R70DEK
WSN692714R70DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN692714R70DEK
HK JDW NO:
866-WSN692714R70DEK
Step5Bar-code shipping tag
WSN692714R70DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    14.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W