  • MCR006YRTF6490
MCR006YRTF6490
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF6490
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF6490
Datasheet:
MCR006YRTF6490
Description:
649Ohm,
Quantity:
In Stock : 12725
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF6490
  • Resistance
    649Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V