  • MCR006YRTF2372
MCR006YRTF2372
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF2372
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF2372
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF2372
Description:
23.7kOhm,
Quantity:
In Stock : 3461
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF2372
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    23.7kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V