  • MCR006YRTD3162
MCR006YRTD3162
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD3162
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD3162
Description:
31.6kOhm,
Quantity:
In Stock : 15208
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD3162
  • Resistance
    31.6kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V