  • MCR004YZPF2872
MCR004YZPF2872
advertisement
Manufacturer No:
MCR004YZPF2872
HK JDW NO:
687-MCR004YZPF2872
Quantity:
In Stock : 8873
Step5Bar-code shipping tag
MCR004YZPF2872
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    28.7kOhm
  • Power Rating
    31mW
  • Voltage - Rated DC
    15V