  • MBH12575C-6R8NA=P3
MBH12575C-6R8NA=P3
advertisement
Manufacturer No:
MBH12575C-6R8NA=P3
HK JDW NO:
535-MBH12575C-6R8NA=P3
Step5Bar-code shipping tag
MBH12575C-6R8NA=P3
  • Rated Current-Max
    5.6A
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    30%
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    150°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    6.8 µH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.0168Ohm