  • MAX6337US22D2+
MAX6337US22D2+
advertisement
Manufacturer No:
MAX6337US22D2+
HK JDW NO:
503-MAX6337US22D2+
Package:
TO-253-4, TO-253AA
Datasheet:
MAX6337US22D2+
Description:
3V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 7120
Step5Bar-code shipping tag
MAX6337US22D2+
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    TO-253-4, TO-253AA
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Number of Terminations
    4
  • Terminal Finish
    NOT SPECIFIED
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Supply Voltage
    3V
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Voltage - Threshold
    2.2V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    20ms Minimum
  • Length
    2.92mm