  • M8340109M1002GCS13
M8340109M1002GCS13
advertisement
Manufacturer No:
M8340109M1002GCS13
HK JDW NO:
866-M8340109M1002GCS13
Step5Bar-code shipping tag
M8340109M1002GCS13
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.08W