  • M8340109K3300GCD03
M8340109K3300GCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340109K3300GCD03
HK JDW NO:
866-M8340109K3300GCD03
Package:
SIP
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 50
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
M8340109K3300GCD03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    330Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.08W