  • M8340109K1502JCDSL
M8340109K1502JCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340109K1502JCDSL
HK JDW NO:
866-M8340109K1502JCDSL
Step5Bar-code shipping tag
M8340109K1502JCDSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.08W