  • M8340107K6801GCD03
M8340107K6801GCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340107K6801GCD03
HK JDW NO:
866-M8340107K6801GCD03
Package:
SIP
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 30
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
M8340107K6801GCD03
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    6
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    6
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    6.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    2.49mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    5
  • Length
    14.81mm