  • M8340106K2003FCD03
M8340106K2003FCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340106K2003FCD03
HK JDW NO:
866-M8340106K2003FCD03
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340106K2003FCD03
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    10
  • Number of Terminations
    10
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.8W