  • M8340105M7503FCDSL
M8340105M7503FCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340105M7503FCDSL
HK JDW NO:
866-M8340105M7503FCDSL
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340105M7503FCDSL
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.4W
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    7
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    8
  • Number of Terminations
    8
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    750kOhm