  • M8340105M4703JCD03
M8340105M4703JCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340105M4703JCD03
HK JDW NO:
866-M8340105M4703JCD03
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340105M4703JCD03
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    8
  • Number of Terminations
    8
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    470kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.4W