  • M8340104M6650FCD03
M8340104M6650FCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340104M6650FCD03
HK JDW NO:
866-M8340104M6650FCD03
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340104M6650FCD03
  • Resistance
    665Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    5
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C