  • M8340103K1002FBD05
M8340103K1002FBD05
advertisement
Manufacturer No:
M8340103K1002FBD05
HK JDW NO:
866-M8340103K1002FBD05
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 45
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
M8340103K1002FBD05
  • Package / Case
    Ceramic
  • Number of Pins
    14
  • Tolerance
    1%
  • Number of Terminations
    14
  • Termination
    Flat
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • Depth
    7.75mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    13
  • Length
    9.78mm