  • M300-MC11005M1-0150L
M300-MC11005M1-0150L
advertisement
Manufacturer No:
M300-MC11005M1-0150L
HK JDW NO:
322-M300-MC11005M1-0150L
Package:
Description:
CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 150MM
Step5Bar-code shipping tag
M300-MC11005M1-0150L
  • Feature
    Polarizing Key, Screw Lock
  • Number of Positions
    10
  • Pitch - Connector
    0.118 3.00mm
  • Length
    0.492' 150.00mm 5.91