  • G125-MC12605L4-0150F
G125-MC12605L4-0150F
advertisement
Manufacturer No:
G125-MC12605L4-0150F
HK JDW NO:
322-G125-MC12605L4-0150F
Package:
Description:
Ribbon Cables / IDC Cables 1.25MM M/F CA 2X13 150MM 26AWG
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G125-MC12605L4-0150F
    Select All
  • Published
    2012
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Gender
    Male to Female
  • Voltage - Rated
    450V
  • Pitch
    1.25mm
  • Current Rating
    2A
  • Wire/Cable Gauge
    26 AWG
  • Connector Type A
    Plug
  • Connector Type B
    Socket
  • Length
    150mm