  • M300-MC10605M1-0450L
M300-MC10605M1-0450L
advertisement
Manufacturer No:
M300-MC10605M1-0450L
Manufacturer:
Harwin Inc.
HK JDW NO:
322-M300-MC10605M1-0450L
Package:
Description:
CBL ASS 3MM M 6POS DUAL 450MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M300-MC10605M1-0450L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Series
    M300
  • Feature
    Polarizing Key, Screw Lock
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    Plug to Individual Wire Leads
  • Number of Positions
    6
  • Color
    White, Individual
  • Number of Rows
    2
  • Shielding
    Unshielded
  • Contact Finish
    Gold
  • Cable Termination
    Crimp
  • Pitch - Connector
    0.118 3.00mm
  • Length
    1.48' 450.00mm