  • M22N-BP-TGA-GA
M22N-BP-TGA-GA
advertisement
Manufacturer No:
M22N-BP-TGA-GA
HK JDW NO:
607-M22N-BP-TGA-GA
Package:
Datasheet:
M22N-BP-TGA-GA
Description:
Indicator;22mm;Projected Green 6 VAC/DC
Step5Bar-code shipping tag
M22N-BP-TGA-GA
  • Color
    Green
  • Voltage - Rated AC
    6V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 (22.30mm)
  • Voltage
    6V
  • Current
    5mA