  • M2PA-90A11-24AW
M2PA-90A11-24AW
advertisement
Manufacturer No:
M2PA-90A11-24AW
HK JDW NO:
607-M2PA-90A11-24AW
Package:
Datasheet:
Description:
INDICATOR P WHITE REC.24V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M2PA-90A11-24AW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Rectangular
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Quick Connect
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    LED
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.89 x 0.93 (22.50mm x 23.50mm)
  • Voltage
    24V
  • Lens Style
    Square with Flat Top
  • Lens Size
    25.00mm