  • M22N-BP-TAA-AA
M22N-BP-TAA-AA
advertisement
Manufacturer No:
M22N-BP-TAA-AA
HK JDW NO:
607-M22N-BP-TAA-AA
Package:
Datasheet:
M22N-BP-TAA-AA
Description:
Indicator;22mm;Projected Blue 6 VAC/DC
Step5Bar-code shipping tag
M22N-BP-TAA-AA
  • Color
    Blue
  • Voltage - Rated AC
    6V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 (22.30mm)
  • Voltage
    6V
  • Current
    11mA