  • M22N-BG-TRA-RD
M22N-BG-TRA-RD
advertisement
Manufacturer No:
M22N-BG-TRA-RD
HK JDW NO:
607-M22N-BG-TRA-RD
Package:
Datasheet:
M22N-BG-TRA-RD
Description:
Indicator;22mm;Spherical Red, 110 VAC/DC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M22N-BG-TRA-RD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2015
  • Series
    M22N
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED
  • Color
    Red
  • Ingress Protection
    IP66, NEMA 4X, 13
  • Voltage - Rated AC
    110V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 (22.30mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    2mA