  • M2050-11I693.4830
M2050-11I693.4830
advertisement
Manufacturer No:
M2050-11I693.4830
HK JDW NO:
378-M2050-11I693.4830
Package:
CLCC
Datasheet:
Description:
693.483MHz Clock Generators 36 Pins CLCC
Step5Bar-code shipping tag
M2050-11I693.4830
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    36
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Pin Count
    36
  • Number of Circuits
    1
  • Oscillator Type
    SAW OSCILLATOR
  • Frequency (Max)
    693.483MHz
  • Input
    LVTTL
  • PLL
    Yes
  • Length
    9mm
  • Width
    9mm
  • Thickness
    2.8mm