  • M200F-024.576M
M200F-024.576M
advertisement
Manufacturer No:
M200F-024.576M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-M200F-024.576M
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 2135
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M200F-024.576M
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    M200
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±200ppb
  • Output
    LVCMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    3.3mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm