  • M2004-02-400.0000T
M2004-02-400.0000T
advertisement
Manufacturer No:
M2004-02-400.0000T
HK JDW NO:
378-M2004-02-400.0000T
Package:
CLCC
Datasheet:
Description:
400MHz Clock Generators 36 Pins CLCC Tape & Reel (TR)
Step5Bar-code shipping tag
M2004-02-400.0000T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    36
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Pin Count
    36
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    400MHz
  • Input
    LVTTL
  • PLL
    Yes
  • Telecom IC Type
    ATM/SONET/SDH SUPPORT CIRCUIT
  • Length
    9mm
  • Width
    9mm
  • Thickness
    2.8mm