  • M123A23BXC104KS7505
M123A23BXC104KS7505
advertisement
Manufacturer No:
M123A23BXC104KS7505
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-M123A23BXC104KS7505
Package:
1825
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
M123A23BXC104KS7505
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1825
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    6.35mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.57mm