  • LXMG1813-12-62S
LXMG1813-12-62S
advertisement
Manufacturer No:
LXMG1813-12-62S
HK JDW NO:
523-LXMG1813-12-62S
Package:
Datasheet:
LXMG1813-12-62S
Description:
MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG
Step5Bar-code shipping tag
LXMG1813-12-62S
    Select All
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Mount
    Chassis Mount
  • Number of Pins
    8
  • Published
    2008
  • Series
    PanelMatch™
  • Size / Dimension
    4.33Lx0.63W x 0.24 H 110mmx16mmx6mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Output
    1600V
  • Voltage - Input
    12V
  • Nominal Input Voltage
    12V
  • Height
    6.096mm
  • Length
    109.982mm
  • Width
    16.002mm